Ako si zakúpiť tréning

1.Dva spôsoby zakúpenia

Pokiaľ ste sa rozhodli zakúpiť si tréning, k samotnej objednávke sa môžete dostať dvoma spôsobmi.

  1. Cez stránku "Tréneri", na ktorej si vyberiete konkrétneho trénera a cez neho sa dostanete k objednávke.
  2. Cez stránku "Cenník", na ktorej už uvidíte našu ponuku.

2.Cenník

Po kliknutí na "Cenník" v hlavnom menu sa vám na obrazovke  zobrazia tri cenové varianty (1 mesiac za 20€, 5 mesiacov za 90€, 10 mesiacov za 170€), teraz je už len na vás, ktorý variant je pre vás najvhodnejší. 

POZOR! - dodatočný nákup lekcií bude prebiehať prostredníctvom členskej sekcie a ceny už nebudú tak výhodné ako pri tejto prvotnej ponuke. 

3.Po stlačení tlačidla "Objednať"

Po kliknutí na tlačidlo objednať sa dostávate k objednávkovému formuláru. Ten obsahuje základné informácie o tréningu.

4.Objednávkový formulár

Objednávkový formulár vyžaduje fakturačné údaje, ktoré musia byť vyplnené pravdivo. Políčka označené hviezdičkou sú povinné!

5.Výber trénera

Po vyplnení údajov je potrebné zakliknúť, o ktorého trénera máte záujem pri danej variante. Dajte si pozor aby ste naozaj zvolili trénera ktorého chcete, nakoľko sa po odoslaní stáva objednávka záväznou!

6.Spôsob platby

K dispozícií sú dve možnosti:

  1. Okamžitá platba prostredníctvom platobnej karty: vďaka tomuto spôsobu budú peniaze okamžite prevedené na náš účet a vy tak budete môcť ihneď začať trénovať.
  2. Platba prostredníctvom bankového prevodu, po ktorej zvolení vám budú na e-mail doručené potrebné údaje k platbe. (IBAN a var.symbol). Nevýhodou tejto metódy je fakt, že tréning vám bude sprístupnený až po prijatí peňazí na náš účet, čo môže vzhľadom na vašu banku a na kalendárny deň trvať aj niekoľko dní.

    Platbu pomocou platobnej karty odporúčame predovšetkým zákazníkom z Českej republiky, ktorí si tak ušetria čas i peniaze účtované za zahraničnú platbu/platbu SEPA. 

Ďalšie články zo sekcie nápoveda