Naši hlavní tréneri

V našej ponuke kontinuálneho tréningu máte na výber z troch trénerov, pričom každý z nich má na starosti konkrétnu kategóriu:  

Peter Paleček
Peter Paleček
1000 - 1600 ELO

Reprezentačný tréner mládeže dosiahol počas 30-ročných skúseností so svojimi zverencami viac ako 130 medailí a pre vás si pripravil 8 tréningových polhodín mesačne.

FM Tomáš Krak
FM Tomáš Krak
1601 - 1950 ELO

Tréner SŠZ a zakladateľ 1. Košickej šachovej školy získal so svojími zverencami už 23 medailí a vám ponúka 4 hodinové lekcie mesačne.

IM Štefan Mazúr
IM Štefan Mazúr
1951 - 2300 ELO

Život zasvätil šachu už v siedmich rokoch, o desať rokov sa už mohol pýšiť titulom medzinárodného majstra. S vami sa o svoje skúseností podelí 4 hodinami mesačne.

"Osobný" tréner

Na výber máte z troch profesionálnych trénerov, pričom každý z nich má na starosti konkrétnu kategóriu (1000 – 1600 ELO, 1601 – 1950 ELO a 1951 – 2300 ELO). Stačí si iba vybrať.

Kontinuita

Neposkytujeme vám prednášky, ale pravidelný kontinuálny tréning. Každý tréning nadväzuje na ten predchádzajúci, preto je vhodné absolvovať každý jeden.

Pravidelný a efektívny tréning

Jednotlivé tréningy by ste mali absolvovať na týždennej báze, vďaka čomu budete vedení k pravidelnému trénovaniu. Naši tréneri sa postarajú o to, aby bol váš tréning naozaj efektívny.

Tréning z pohodlia domova

Je jedno, či ste z veľkomesta alebo z malej dedinky - tréning môžete efektívne absolvovať priamo z vašej obývačky.

Materiály ku každej lekcii

Súčasťou každej lekcie sú materiály, na základe ktorých si otestujete, či ste problematike porozumeli.

Cenová dostupnosť

Cena tréningov je nastavená tak, aby si každý mohol dovoliť trénovať s profesionálnymi trénermi. Tréningy si môžete dokonca zaobstarať na splátky bez navýšenia.