DOSIAHNITE Z RATINGU 1000 RATING AŽ 2300 ELO BODOV !!!

Nezáleží na tom či ste študent, pracujúci, nezamestnaný, dôchodca, alebo rodič pomáhajúci dieťaťu. Takisto je jedno aký máte aktuálny rating. Pomocou tohto eBooku sa dozviete čo robiť, ako si vytvoriť správne šachové návyky a dosiahnuť tak rating až 2300 ELO bodov.

Stlačením tlačidla "Stiahnuť eBook ZDARMA" súhlasíte s tým, že Vám pošleme na vložený e-mail eBook "DOSIAHNITE Z RATINGU 1000 RATING AŽ 2300 ELO BODOV " a ďalej Vám budeme posielať len e-maily s rovnakou alebo podobnou tematikou - teda zaujímavým obsahom z oblasti šachu a šachového vzdelávania.

Pre získanie ešte potvrďte overenie e-mailu, ktorý Vám bude do schránky ihneď zaslaný. Na e-maily sa môžete tešiť zväčša 1x týždenne. Pokiaľ narazíme na zaujímavú tvorbu niekoho ďalšieho, radi Vám dáme o jeho práci vedieť. Pokiaľ už nebudete chcieť e-mail newslettery ďalej dostávať, kedykoľvek sa môžete odhlásiť a tento súhlas odvolať prostredníctvom odhlasovacieho odkazu v každom e-maili. Viac o našich zásadách spracovania osobných údajov nájdete tu.

0 šachistov si už tento eBook stiahlo
Vicemajstri SR