SPOLUPRACUJTE 
S NAMI

na šírení šachu ako multigeneračného nástroja,
ktorý rozvíja myslenie v každom veku.

SPOLUPRACUJTE 
S NAMI

na šírení šachu ako multigeneračného nástroja, ktorý rozvíja myslenie v každom veku.

OMYL, KTORÝ OKLAMAL VÄČŠINU


Väčšina ľudí trpí často mylnou predstavou, že šach hrajú iba inteligentní ľudia. V skutočnosti je to pravý opak. Práveže tá hra ich spraví inteligentnými. Dodáva im hodnoty a zručnosti, ktoré budú využívať po zvyšok svojho života. Veda to dokázala vo viacerých štúdiách.

6 DÔVODOV, PREČO
S NAMI ŠÍRIŤ ŠACH


 • 1
  POPULÁRNA HRA NIELEN VĎAKA NETFLIXU
  Jeden z najpopulárnejších seriálov od Netflixu, Dámsky gambit, spustil nedávno hotovú šachovú mániu. Seriál videlo viac ako 63 miliónov domácností na celom svete. Nejakú šachovú aplikáciu má vo svojom telefóne miliarda ľudí.
 • 2
  NEMENNÉ PRAVIDLÁ
  Hlavným dôvodom, prečo je tu šach tak dlho, je, že sa jeho pravidlá nemenili 100-vky rokov. To znamená, že pokiaľ sa niekto naučí hrať šach dnes, je veľká pravdepodobnosť, že takto sa bude hrať aj o 100 rokov. 
 • 3
  MULTIGENERAČNÝ ŠPORT
  Na šachu je zaujímavé to, že jestvuje po našom boku tak dlho, že ho môžeme považovať za akýsi mnohogeneračný druh činnosti. Šach rady hrajú deti, radi si zahrajú ľudia v strednom veku a dokážu ho hrať aj sedemdesiatnici či osemdesiatnici.
 • 4
  ŠACH ROZVÍJA MYSLENIE
  Je vedecky overené, že hra dokáže človeku pomôcť v najvšeobecnejších rovinách. Vedci spoločne s akademikmi čoraz viac považujú šach za akýsi pokrm pre mozog, ktorý napomáha zvyšovať úroveň IQ a možno je dokonca schopný v neskorých rokoch života zabrániť vzniku demencie či iných chronických porúch mozgu.
 • 5
  ŠACH ROZVÍJA SCHOPNOSTI A ZRUČNOSTI
  Niekoľko schopností a zručností, ktoré vám šach pomôže rozvinúť a následne využiť v každodennom živote: analytická schopnosť + schopnosť niesť následky za svoje rozhodnutia, rozhodnosť, kreativita, práca pod časovým tlakom, premýšľanie, predvídanie a plánovanie.
 • 6
  ŚACH JE VYROVNÁVACÍM GÓLOM
  Pri šachu nezáleží na veku, na pohlaví, jazyku, náboženstve, rase či na sociálno-ekonomickej situácii. Na začiatku majú obaja hráči rovnaký počet figúr a je len na našej šikovnosti, ako s nimi naložíme.

NAŠÍM POSLANÍM JE


rozvíjať myslenie každého človeka pomocou šachu
ako multigeneračného nástroja pre lepšiu budúcnosť.

rozvíjať myslenie každého človeka pomocou šachu ako multigeneračného nástroja pre lepšiu budúcnosť.

AK TO S VAMI REZONUJE

POĎME NA TO!

1. STE ESHOP, MARKETPLACE, 
ALEBO PREDÁVATE CEZ SVOJ WEB?


Napíšte nám emailom na info@sachovetreningy.sk, kto ste a čím sa zaoberáte. Ak máte nejakú špecifickú predstavu alebo konkrétne podmienky pre spoluprácu, rovnako ich priložte do prílohy alebo opíšte. Budeme sa vám snažiť odpovedať čo najskôr.

Naša idea je umiestniť k vám naše ročné predplatné, ktoré môže slúžiť ako ideálny multigeneračný či rodinný darček, alebo darček pre ľudí, ktorí sa chcú naučiť hrať šach a rozvinúť si tak myslenie. Darčekový voucher je možné ponúknuť aj v kombinácii s inými produktmi.

PEŠIAK

začiatočníci → mierne pokročilí

 • 58 hod. lekcií 

Ročné
predplatné

JAZDEC

začiatočníci → mierne pokročilí

 • 86 hod. lekcií

Ročné
predplatné

KRÁĽ

začiatočníci → profi

 • 166 hod. lekcií

Ročné
predplatné

2. PUBLIKUJETE OBSAH?


Ste blogger, influencer, recenzný web, katalógový web, cenový zrovnávač alebo publikujete obsah iným spôsobom? Už čokoro sa budete môcť registrovať do nášho Affiliate programu a stať sa tak naším dlhoročným partnerom.

3. TVORÍTE NOVÝ PROJEKT 
ALEBO MÁTE IDEU PREPOJENIA?

3. TVORÍTE NOVÝ PROJEKT ALEBO MÁTE IDEU PREPOJENIA?


Vymysleli ste zujímavý formát, ktorý by sme mohli spolu realizovať? Zakladateľ portálu Vladimír Jacko je kreatívny človek, ktorý oceňuje originálne a jedinečné nápady. Máme vynikajúce vzťahy s najlepšími profesionálnymi trénermi a hráčmi na Slovensku a v Česku. Ak máte unikátnu myšlienku prepojenia šachu s iným segmentom, alebo čokoľvek iné, čo by mohlo šach aj naše poslanie šíriť ďalej, napíšte nám na info@sachovetreningy.sk. Budeme sa vám snažiť odpovedať čo najskôr.